Akrobatyka w JUMP2SKY

AKROBATYKA

Opłata za zajęcia Akrobatyczne:


Listopad


Grupa poniedziałkowa: 90zł (12 w poniedziałek park będzie czynny jednak ze względu na to, że jest to dzień wolny zajęcia akrobatyczne się nie odbędą. Zapraszamy do indywidualnej wizyty tego dnia w J2S)


Grupa środowa: 120 zł (zajęcia odbędą się we wszystkie środy w tym miesiącu)


Akrobatyka w Jump2Sky! Rozpoczynamy pełne zabawy i pozytywnej energii zajęcia z akrobatyki. Będzie uśmiech, będzie radość będą wyzwania. Tworzymy nabór do grup akrobatycznych dla początkujących i średnio zaawansowanych. Pierwsze zajęcia już w październiku!


Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach. Będziemy uczyć jak zrobić przerzut bokiem (powszechnie znanym jako gwiazda), mostek, fiflaka, stanie na rękach, stanie na głowie, aeriala, salto i inne ewolucje akrobatyczne. Wszystko w przyjaznej i wesołej atmosferze. Oferujemy profesjonalne i bezpieczne zajęcia prowadzone przez osobę o najwyższych kwalifikacjach zawodowych w zakresie akrobatyki.


Akrobatyka

Na potrzeby tych niesamowitych zajęć nawiązaliśmy wyjątkową współpracę z trenerką akrobatyki sportowej, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Mistrzynią Polski w skokach synchronicznych na trampolinie, reprezentantką Polski w zawodach międzynarodowych – Małgorzatą Piekarz, obecnie nauczyciela wf-u w IV LO w Słupsku.


Akrobatyka wzmacnia cały organizm, poprawia gibkość, utrwala odpowiednie wzorce ruchu, rozwija wydolność krążeniowo-oddechową, kształtuje prawidłową postawę ciała.


Informacje i zapisy w recepcji Parku Trampolin Jump2Sky, CH Pod Wiatrakami, ul. Wspólna 1, Bolesławice lub nr telefonu +48 535 800 750. Liczba miejsc ograniczona.


Cena zajęć wynosi 30 zł/spotkanie. Przewidujemy, że zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Dokładny termin ustalimy z osobami, które się zgłoszą na zajęcia. W tym celu należy skontaktować się z naszą recepcją osobiście (CH Park pod wiatrakami, ul. Wspólna 1, Bolesławice, 76-251 Kobylnica) lub telefonicznie (nr tel. 535800750) lub wysyłając e-mail ([email protected]) i podać imię i nazwisko uczestnika, wiek, telefon lub email kontaktowy, oraz informację czy byliby Państwo zainteresowani zajęciami 2x w tygodniu. Zapraszamy


Szczegóły pod numerem telefonu: +48 535 800 750Top