JUMP2SKY

PRACA

Parki Trampolin Jump2Sky w Bolesławicach poszukuje energicznych osób do ekipy!

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, uśmiechniętą, odpowiedzialną, otwartą i energiczną, lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą, masz zapał do pracy - DOŁĄCZ DO NAS!

Obowiązki na stanowisku:
-uczenie Klientów bezpiecznego korzystania z Parku,
-nadzorowanie bezpieczeństwa uczestników Parku,
-prezentowanie możliwości zabawy w Parku,
-kreowanie pozytywnej atmosfery,
-zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Oczekujemy:
-dyspozycyjności do pracy (szczególnie w weekendy),
-dobrej kondycji fizycznej,
-sportowych pasji, zainteresowań,
-energii i zaangażowania w wykonywanie zleconych zadań,
-znajomości podstawowych standardów obsługi klienta.

Oferujemy:
-elastyczne godziny pracy;
-stawkę godzinową;
-pracę w młodym, zgranym zespole;
-możliwości rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, na adres: [email protected] lub doręczenie go osobiście.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn 29.08.1997 roku o ochronie Danych Osobowych Dz.U.nr 133 poz.883).

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeżeli masz dla nas propozycję skontaktuj się z naszą recepcją: tel.: +48 535 800 750, e-mail: [email protected]

Szczegóły pod numerem telefonu: +48 535 800 750

Top